SARMAK MADENİ EŞYA ailesi olarak, çelik eşya sektöründe imalatçı olarak 1984 yılından bu yana hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İşletmemizin kuruluşundan bugüne kadar, imalatlarımız, 30 m’2 ofislerden, binlerce m’2 lik fabrikalara kadar çok geniş bir yelpazede ticari işletmelerin depolama, stoklama, arşivleme projelerine çözüm sağlamıştır.

İmaltta kaliteyi en ön planda tutmamız bizi sektörde öncü firmalardan biri yapmıştır. Uzun ömürlü dolap ve raf sistemleri denince akla ilk gelen firma olmak Sarmak Madeni Eşya ailesinin övünç kaynağıdır.

İmalatlarımızın siz değerli müşterilerimize en uygun ve kolay şekilde ulaşabilmesi için plot bölge olarak seçtiğimiz ege bölgesinde satış bölge temsilcimiz olarak METAL DOLAP İZMİR markasını hayata geçirdik.

Metal Dolap İzmir markası müşterilerimizin en büyük sorunları olan lojistik ürün tedariki yani kargo aşamasını büyük bir titizlikle kendi bünyesinde çözüme kavuşturarak siz değerli müşterileimize en hızlı, kolay ve düşük maaliyetli çözümü sunacaktır.
Web sitemiz aracılığıyla metal dosya dolapları, metal soyunma dolapları, market raf sistemleri, çelik raf sistemleri, ağır raf sistemleri konularında verdiğimiz proje destekleriniz görüntüleyebilir, info@sarmakmadeniesya.com mail adresimizden bize fikir, sıru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ürün alımlarınız için www.metaldolapizmir.com adresimizi kullanabilirsiniz.

Market raf sistemleri ve ağır raf sistemleri konusunda bizlere randevu vermek için 0232 365 91 12 numaralı telefonumuza ulaşabilirsiniz.